FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt për të ndryshuar në varësi të furnizimit dhe faktorë të tjerë të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas kompaninë tuaj të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

A keni një sasi minimale të rendit?

Po, ne kërkojmë të gjitha urdhërat ndërkombëtare që të ketë një sasi minimale të vazhdueshme të rendit. Nëse jeni duke kërkuar për të rishes, por në sasi shumë më të vogla, ne ju rekomandojmë që të shikoni faqen tonë të internetit

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikatat e Analiza / e konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Çfarë është koha mesatare çojë?

Për mostrat, koha çojë është rreth 3 ditë pune.

Për prodhimin në masë, koha çojë është 5 ditë pas marrjes së pagesës. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) kemi marrë pagesën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me shitje tuaj. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Kur të jeni gati për të porositur, Proforma Fatura me info tonë bankare do të jetë e bashkangjitur. Ju mund të bëni pagesën nga T / T (Bank Transfer).

Çfarë është garanci produkti?

Ne garanci materialet tona dhe mjeshtëri. Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Në garanci ose jo, kjo është kultura e kompanisë sonë për të adresuar dhe zgjidhur të gjitha çështjet e konsumatorëve për kënaqësinë e të gjithëve

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Ne gjithmonë përdorim paketim me cilësi të lartë të eksportit.

Mostrat janë të paketuara në shishe qelqi. Batch CBD do të paketohen në qese vakum.

Si për taksat e anijeve?

Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat.

Zakonisht, ne përdorim DHL për të ofruar parcelave në Amerikën e Veriut, vendet evropiane të cilat do të marrë rreth 5-7days. 

Çfarë CBD është?

Cannabidiol -CBD- është një kompleks kanabis që ka përfitime të rëndësishme mjekësore, por nuk bëjnë njerëzit të ndjehen "të lartë" dhe në fakt mund të luftuar në psychoactivity e THC. Fakti se kanabisi CBD të pasur është jo-psikoaktive ose më pak psikoaktive se tensionet THC-dominante e bën atë një opsion tërheqës për pacientët në kërkim për lehtësim nga inflamacion, dhimbje, ankth, psikozë, diabet, epilepsi, spazma, dhe kushtet e tjera, pa ndjenja shqetësuese i letargji ose dysphoria.

CBD izoluar është një pluhur të hollë të bardhë permban 99% CBD pastër e cila është nxjerrë nga kërp industrial. Ky kristaltë i pastër përmban vetëm kompleksit kimik CBD, duke ofruar CBD në formën e saj më të koncentruar.

Ajo zakonisht vjen në një prej dy formave: Kristal dhe pluhur.

Si funksionon CBD në trupin e njeriut?

Trupi i njeriut ka një sistem endocannabinoid (ECS) që merr dhe përkthehet sinjale nga cannabinoideve. SKE ndihmon në rregullimin e funksioneve të tilla si gjumë, përgjigjet imune-sistemit, dhe dhimbje. Kur THC hyn në trup, ajo prodhon një ndjenjë të "lartë" duke ndikuar receptorët endocannabinoid e trurit.

Si të përdorni CBD?

pajisja -Tap

Ju mund të përdorni pajisjen unike për të trokitje e lehtë pluhur CBD. Kjo metodë mund të rifreskoni dhe lehtësimin e lodhje të shpejtë, ndërsa ajo pothuajse mund të arrijë efektin e mjekësisë.

-Vaporize atë

Përzierja sasi të vogël pluhur CBD në produktet tuaj e-cigare apo e-lëngjeve. Ajo jo vetëm që promovon shëndetin, por gjithashtu ju jep një aromë të pasur dhe shije në CBD.

-Vend atë nën gjuhë

Vendosja CBD izoluar direkt nën tonguefor tuaj rreth 60 sekonda. Pastaj, CBD do të dorëzohen në gjak përmes mukozës për të arritur efektin që ju dëshironi.

Shtim Ushqim I Shpejtë:

CBD pluhur mund të shtohet në ushqim ushqimor. Përfshirë rostiçeri dhe pije.

-Krijimi CBD naftës dhe Custom Products:

CBD Isolate mund të infused në Carrier naftës (p.sh: Hemp Seed Oil, MCT vaj ose Olive Oil) të saktë dhe të merret me gojë direkt. Ajo gjithashtu mund të jetë përzier me vajra të lëkurës për të krijuar një medikamente aktuale që që mund të përdoren për lehtësimin e dhimbjeve të muskujve, inflamacion ose artrit.

Duan të punojnë me ne?WhatsApp Online Chat!